Akcesoria fryzjerskie – infrazony stojące i wiszące, stoliki, i inne niezbędniki potrzebne w pracy

wrz 30, 2017 przez

Akcesoria fryzjerskie – infrazony stojące i wiszące, stoliki, i inne niezbędniki potrzebne w pracy

Prowadząc zakład fryzjerski musisz dbać o to, aby wykorzystywać najbardziej przydatne i nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Aby zakład dobrze prosperował i usług były na najwyższym poziomie warto wybierać najlepszej jakości sprzęt. Niezbędne w każdym salonie są stoliki fryzjerskie, które powinny mieć regulowaną
wysokość, aby ułatwiać pracę i sięganie po różne akcesoria. Koniecznym akcesorium w każdym zakładzie fryzjerskim są także infrazony stojące i infrazony wiszące. Są to urządzenia niezwykle przydatne w codziennej pracy fryzjera. Dzięki nim można przyspieszyć wnikanie odżywek, farb i innych substancji we włosy.

 

Infrazony aktywują działanie substancji poprzez jonizację. Ułatwiają także rozczesywanie włosów i wpływają na ich mniejsze przetłuszczanie. Do akcesorów fryzjerskich należą także myjki fryzjerskie oraz regulowane fotele. Podstawowymi akcesoriami w pracy fryzjera są różnego rodzaju nożyczki, golarki, klipsy, klamry wsuwki, pędzle i karkówki. Wszystkie one powinny być najwyższej jakości i posiadać atesty bezpieczeństwa. Niezbędnikiem są również płyny do dezynfekcji najlepiej w formie koncentratu bądź sprayu. Każdy zakład powinien być także wyposażony w sterylizator termiczny.