Peeling medyczny Mokotów – skuteczne złuszczanie martwego naskórka

paź 30, 2017 przez

Peeling medyczny Mokotów – skuteczne złuszczanie martwego naskórka

O skórę należy dbać cały rok. Bardzo często wysoka, jak i niska temperatura oraz przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach powodują jej przesuszanie.
Może to także prowadzić do zatykania porów skóry i utrudnienia w jej oddychaniu. Warto w takiej sytuacji zdecydować się na peeling medyczny. Nie tylko usuwa on martwy naskórek, ale dociera do właściwej warstwy skóry, w przeciwieństwie do zwykłych preparatów peelingujących.

 

Polecany jest dla osób dorosłych, niezależnie od wieku, szczególnie dla zmagających się z: trądzikiem, bliznami potrądzikowymi. Ponadto odmładza i zapobiega powstaniu zmarszczek i wygładza już istniejące, dlatego osoby z cerą dojrzałą także powinny z tego zabiegu korzystać. Peeling jest również polecany dla osób z rozstępami pociążowymi i po gwałtownym odchudzaniu oraz z cellulitem. Peeling zapewnia dobre złuszczanie naskórka, jednak trzeba go regularnie powtarzać.
Peeling medyczny wykonywany jest przez dermatologów i kosmetologów w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych. Przed wykonaniem peelingu specjalista ocenia skórę i dobiera do niej najlepszy peeling. Jeśli mieszkasz w Warszawie, skorzystaj z oferty specjalisty z dzielnicy Mokotów.