Olejki zapachowe i olejki eteryczne – szeroki wybór. Naturalne olejki eteryczne do masażu – olejek sosnowy

gru 22, 2017 przez

Olejki zapachowe i olejki eteryczne – szeroki wybór. Naturalne olejki eteryczne do masażu – olejek sosnowy

Jeżeli bardzo dużo pracujesz i wracasz po ciężkim dniu zmęczona, marzysz o gorącej kąpieli i masażu. Warto wybrać olejki zapachowe, które ukoją nerwy, poprawią samopoczucie, krążenie i odprężą. Polecane są także dla osób, które mają problemy ze snem, bądź są zestresowane. Z olejków można korzystać w domu ale także wybrać się do gabinetu SPA.

 

Olejek sosnowy polecany jest szczególnie dla osób zmagających się z przeziębieniem, czy też schorzeniami układu oddechowego wywołanych przez bakterie lub wirusy. Dzięki działaniu antyseptycznemu, zabija drobnoustroje i hamuje rozwój infekcji. Wystarczy tylko podczas gorącej kąpieli kilka kropel olejku.
Dla par polecane są naturalne olejki eteryczne do masażu, dzięki którym skóra staje się gładka. Ponadto pobudzają one libido, odprężają i polepszają samopoczucie. Firma oferuje szeroki wybór naturalnych olejków zapachowych jak i eterycznych, które są stworzone na bazie naturalnych i w pełni ekologicznych składników. Są w pełni bezpieczne i nie wywołują alergii. Firma sprzedaje swoje produkty zarówno osobom prywatnym jak i salonom SPA, oferując konkurencyjne ceny.