Depilacja laserowa – pozbądź się skutecznie owłosienia. Trwałe usuwanie owłosienia Kraków, Oława

gru 12, 2017 przez

Depilacja laserowa – pozbądź się skutecznie owłosienia. Trwałe usuwanie owłosienia Kraków, Oława

Owłosienie nad górną wargą często wywołuje kompleksy u kobiet. Obecnie bardzo modne są gładkie partie ciała, bez zbędnych włosków. Standardowe golenie maszynką nie daje dobrych efektów, ponadto podrażnia skórę, a włoski odrastają już po jednym dniu. Z kolei metoda usuwania owłosienia woskiem jest bardzo bolesna i często powoduje mikro urazy. Osobom, które zmagają się z nadmiernym owłosieniem polecana jest depilacja laserowa. Wykonywana jest w gabinecie estetycznym w mieście Oława. Profesjonalny sprzęt gwarantuje jakość wykonania zabiegu. Przedtem zawsze wykonywana jest próba uczuleniowa.

Trwałe usuwanie owłosienia w mieście Kraków wykonywane jest przez doświadczonych kosmetologów, za pomocą najnowocześniejszych urządzeń. Przed zabiegiem klient odbywa rozmowę z kosmetologiem, który informuje go o przebiegu depilacji, przeciwwskazaniach a także możliwych skutkach ubocznych.
Przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, samoopalaczy, peelingów, wszystkiego co wpływa na strukturę i nawilżenie skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się u osób, które mają czarne owłosienie, gdyż tylko na takie włoski działa laser.