Przedłużanie obgryzionych paznokci. Jak zadbać o obgryzione paznokcie? Metody stylizacji paznokci – stylizacja paznokci żelem

lis 3, 2015 przez

Przedłużanie obgryzionych paznokci. Jak zadbać o obgryzione paznokcie? Metody stylizacji paznokci – stylizacja paznokci żelem

Paznokcie to wizytówka dłoni. Trzeba o nie dbać, aby ładnie się prezentowały. W jaki sposób zrobić to niskim kosztem, a przy tym zachować dobrą jakość stosowanych produktów?

Popularne metody stylizacji paznokci

Metody stylizacji paznokci mogą być różne. W ofercie salonów kosmetycznych znajduje się sporo propozycji. Różne są ich koszty – w zależności od stosowanych materiałów. Z czego warto skorzystać?

Przedłużanie obgryzionych paznokci

Obgryzanie paznokci ma różne podłoża. Dla jednych jest to zły nawyk, u innych jest to sposób na odreagowanie stresu. Niezależnie od przyczyn, skutek zawsze jest ten sam, czyli brzydkie paznokcie. Przedłużanie obgryzionych paznokci metodą żelową jest bardzo efektywne i skuteczne.

Stylizacja paznokci żelem

Stylizacja paznokci żelem pasuje do różnych kreacji. Dobrze wygląda niezależnie od pory roku. Jest to stosunkowo tania metoda, a przy tym bardzo wydajna. W zależności od tempa, w jakim rosną paznokcie, może się utrzymywać nawet do kilku tygodni. Zabieg można powtarzać tak często, jak to tylko jest możliwe.