Nie tylko Rzym, czyli magiczne miejsce na oświadczyny we Włoszech

kwi 9, 2017 przez

Nie tylko Rzym, czyli magiczne miejsce na oświadczyny we Włoszech

Oświadczyny to jeden z momentów w życiu, który wspomina się latami. Jak zadbać o to, żeby zadać to jedno pytanie i zostać przyjętym? Trudno mieć pewność, co odpowie wybranka. Można jednak przygotować wszystko tak, żeby znacząco zwiększyć swoje szanse. Jakie są sposoby na zaręczyny?

Idealne miejsce na oświadczyny – piękna Florencja

Choć to Paryż jest nazywany miastem miłości, to jednak Florencja ma w sobie niekwestionowany urok i przyciągającą rzesze odwiedzajacych magię. Jeśli pragniemy oświadczyć się publicznie, miejsc w stolicy Toskanii na pewno nie braknie. Najbardziej znanym będzie oczywiście Ponte Vecchio, czyli most złotników, na którym wiele par zawiesiło już kłódki, obrazujące wieczność uczuć.

Osoby, które bardziej cenią spokój i spacerowanie, mogą udać się do Ogrodów Boboli, gdzie między fantazyjnie ciętymi klombami, kwiatami i przykuwającymi wzrok rzeźbami, można również znaleźć idealną przestrzeń do wyrażenia swoich uczuć.

Florencja słynie również z tysięcy kawiarenek i restauracji, gdzie można oświadczyć się podczas romantycznej kolacji we dwoje.
Wystarczy dać się porwać magii tego niezwykłego miasta.

Podobne

Tagi