Kosmetyki mineralne – pielęgnacja i wspomaganie odżywcze skóry. Mineralna paleta cieni do oczu – kosmetyki do cery mieszanej

lis 22, 2017 przez

Kosmetyki mineralne – pielęgnacja i wspomaganie odżywcze skóry. Mineralna paleta cieni do oczu – kosmetyki do cery mieszanej

Coraz więcej osób zwraca uwagę na kosmetyki których używa. Nie mogą one zawierać parabenów ani innych szkodliwych substancji. Warto wybierać kosmetyki mineralne, zawierające naturalne składniki, które oprócz działania upiększającego, także nawilżają skórę i dostarczają jej składników odżywczych. Polecane są szczególnie do cery problematycznej, skłonnej do alergii i zaczerwienienia. Nawet w makijażu warto wybierać kosmetyki mineralne, np. kremy BB i CC.
Firma oferuje szeroki wybór kosmetyków naturalnych. Należy do nich mineralna paleta cieni do oczu, puder i róż mineralny, a także mineralny tusz do rzęs.

 

Szczególny problem z doborem kosmetyków mają osoby z suchymi policzkami i świecącą strefą “T”, dla których polecane są kosmetyki do cery mieszanej.
Kosmetyki do cery mieszanej nawilżają wysuszone strefy twarzy, a z drugiej strony pochłaniają nadmiar sebum. Szczególnym przykładem może być tutaj puder mineralny, który nie tylko pochłania nadmiar tłuszczu, ale także nie zapycha porów skóry i nie powoduje powstawania wykwitów skórnych, do których skłonność mają osoby z cerą mieszaną. Warto wybierać najlepszej jakości kosmetyki naturalne.