Day Spa w Warszawie – wybór zabiegów pielęgnacyjnych na cały dzień. Salon urody

paź 12, 2017 przez

Day Spa w Warszawie – wybór zabiegów pielęgnacyjnych na cały dzień. Salon urody

Chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent? Kup dla niego voucher na Day Spa w mieście Warszawa. A może sama czujesz się przemęczona ciągłą pracą i potrzebujesz wypoczynku i jednocześnie zastrzyku energii? Salon urody proponuje w ramach promocji szereg zabiegów, które będą ukojeniem dla ciała i dla ducha. Oferta obejmuje całodniowy pobyt w ośrodku SPA. Rano do dyspozycji klientów jest kapsuła witalizująca, która pozwala pozbyć się stresu, rozluźnić. W wyniku zabiegu skóra jest nawilżona. W południe przewidziany jest kojący masaż z użyciem olejków eterycznych.

 

W pakiecie jest również obiadokolacja wykonana przez doskonałego szefa kuchni. Inne zabiegi oferowane przez salon SPA to maseczki, grota solna, sauna, jacuzzi i basen. Wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, wykonywane przez doświadczonych kosmetologów, czy masażystów.
Istnieje również możliwość wykonania oczyszczania kawą, czy też kroplówki z witaminami. Po dniu spędzonym w SPA poczujesz się rześko i świeżo oraz odzyskasz energię i witalność. Salon urody proponuje także zabiegi manicure i pedicure, a także depilację woskiem i depilację laserową.