Salon kosmetyczny w Warszawie Mokotów – usługi pedicure

lis 3, 2017 przez

Salon kosmetyczny w Warszawie Mokotów – usługi pedicure

Zdrowe i piękne paznokcie u rąk i nóg są wizytówką zadbanego człowieka. O ile o paznokcie u rąk jest łatwiej zadbać, ze względu na częste mycie rąk, a także piłowanie paznokci, tak pielęgnacja stóp zwykle schodzi na drugi plan i ogranicza się do skracania zbyt długich paznokci. Jednak stopy podobnie jak dłonie potrzebują nawilżenia i odpowiedniego traktowania. Salon pedicure w Warszawie oferuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne stóp na najwyższym poziomie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

W zakresie usług są peelingi stóp, wcieranie olejków eterycznych, usuwanie zrogowaciałej skóry, zwłaszcza z pięt, a także piłowanie i malowanie paznokci. Zabiegi mogą także pomóc w pozbyciu się wstydliwego problemu nadmiernej potliwości stóp.
Salon kosmetyczny Mokotów oferuje profesjonalne usługi z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy, w tym także manicure i pedicure. Wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z zakresu kosmetologii, którzy oprócz wykonywanych zabiegów doradzą jak dbać o paznokcie, a także skórę oraz jakich preparatów najlepiej używać w trakcie codziennej pielęgnacji skóry i paznokci.