Deska Nitro Lectra Clique

mar 30, 2016 przez

Deska Nitro Lectra Clique

Przy wyborze swojej pierwszej deski snowboardowej trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim trzeba wiedzieć na jaki teren się wybieramy. To właśnie przeznaczenie deski powie nam czy nada się na stok czy może bardziej dziki teren. Dzięki dopasowaniu przeznaczenia deski do naszego terenu, deska będzie lepiej współpracowała z jej użytkownikiem.
Drugim aspektem jest poziom zaawansowania snowboardera. To ma istotne znaczenie, ponieważ odpowiednie dopasowanie może pozwolić na szybki progres poziomu jazdy snowboardera. Zatem warto to dopasować.

Nitro Lectra Clique

Na sam początek poleca się deski typu Nitro Lectra Clique. Wszystko dlatego, że ich struktura pozwala na dopasowanie się do stylu jazdy i podczas jazdy na tej desce nawet wykonywanie błędów jest dozwolone. Deska tak jakby sama korygowała błędy, przez co jazda na niej jest bezpieczna. Dlatego jest tak często wybierana przez początkujących. Dzięki niej można szybko nauczyć się podstaw snowboardu i nie przejmować się małymi porażkami, ponieważ zupełnie ich nie widać.
Zatem na początek swojej nauki warto wybrać ten typ deski snowboardowej.