Deska Nitro Lectra Neon

mar 22, 2016 przez

Deska Nitro Lectra Neon

Jeżeli jesteś początkującą snowboardzistką i nie wiesz jaki model deski wybrać na początek to warto wybrać typ: Nitro Lectra Neon. Wszystko dlatego że cała konstrukcja powstała z myślą o początkujących riderach oraz średniozaawansowanych. Konstrukcja pozwala na korygowanie błędów podczas jazdy przez co zwiększa się komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Nitro Lectra Neon

Głównie z tego powodu ten typ deski jest wybierany na początek nauki.
Drugą zaletą tej deski jest jej lekkość, która sprawia że jazda jest bardzo płynna a manewry nie są żadnym problemem. Dodatkowo materiał, z którego została wykonana ta deska daje poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję jakości. Materiał deski to niezwykle wytrzymały, mocny i sprawdzony dwuwarstwowy laminat, ktory gwarantuje bardzo dobre wyczucie deski w każdych warunkach terenowych. Jest to aspekt niezwykle ważny szczególnie podczas pierwszych kroków na desce.
Warto poczytać o deskach snowboardowych przed wybraniem się na zakupy, ponieważ nawet taka ogólna wiedza może pomóc przy wyborze swojej pierwszej deski, która ma posłużyć nie tylko na jeden sezon ale na wiele sezonów.