Deska Salomon Burner 171

mar 13, 2016 przez

Deska Salomon Burner 171

Początku uprawiania snowboardu nie należą do najłatwiejszych. Dlatego przed rozpoczęciem należy zapoznać się z podstawami teorii, które pomogą w wyborze odpowiedniej deski snowboardowej.

Salomon Burner 171

Jeśli wcześniej nie miało się styczności ze snowboardem to warto na początek wybrać uniwersalną deskę. Taka jest Salomon Burner 171.
Jeśli szukasz uniwersalnej deski na początek swojej przygody ze snowboardem, to deski salomon będą strzałem w dziesiątkę. Jest ona polecana w szczególności dla początkujących snowboardzistów, którzy dopiero szlifują swoją technikę jazdy. Plusem tej deski jest to, że charakteryzuje się ona dobrym trzymaniem krawędzi wraz ze sporym progiem wybaczalności błędów. Przez co sama jazda wydaje się być łatwiejsza i przyjemniejsza.
Materiał, z którego została wykonana deska daje gwarancję długiego okresu użytkowania, ponieważ drewno do produkcji tych desek jest wysokiej gęstości w rdzeniu deski i dodatkowo zostało zaopatrzone w dodatkowe wzmocnienie. Przez co cała deska jest masywna i pozwala na swobodne ruchy. Nie trzeba szczególnie uważać na deskę podczas nauki jazdy na snowboardzie.