Wiązanie Nidecker Act Carbon

sty 22, 2016 przez

Wiązanie Nidecker Act Carbon

Wybór wiązania snowboardowego jest równie ważne co wybór deski. Wszystko dlatego, że wiązanie snowboardowe ma wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Nidecker Act Carbon

Bardzo dobre opinie posiada wiązanie Nidecker Act Carbon. Został on stworzony przede wszystkim dla zaawansowanych riderów, którzy stale chcą rozwijać swoje umiejętności. A do tego potrzebne jest zachowanie bezpieczeństwa. Firma szwajcarska dołożyła szczególnych starań po to by pobić wszystkie dotychczasowe modele. Ten rodzaj wiązań snowboardowych został niezwykle zaawansowany technologicznie i niesłychanie starannie dopracowany, po to by riderzy mogli cieszyć się komfortem jazdy na stoku. Nadaje się idealne na jazdę poza trasami jak i na dobrze przygotowanych stokach. Warto dodać do tego dobrej jakości buty i deskę, wówczas bezpieczna jazda gwarantowana.
Dobre tworzywo, z którego zostały wykonane te wiązania świetnie dopasowują się do stopy. Przez co rider odczuwa najwyższy komfort jazdy. Nic nie zastąpi idealnego dostosowania się do stopy konkretnego snowboardera. Idealne dopasowanie odgrywa tu istotną rolę w komforcie jazdy na stoku.