Northwave Zero. Akcesoria dla snowboardzistów

wrz 22, 2018 przez

Northwave Zero. Akcesoria dla snowboardzistów

Snowboarding jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportów zimowych, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na stoku, musisz najpierw skompletować odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zimowe szaleństwa będą zarówno przyjemne, jak i bezpieczne. Od czego zacząć?

Na początek deska i wiązanie

Najważniejsza jest deska. Jeśli jesteś osobą początkującą, rozejrzyj się za modelem z kategorii All Mountain. Jest to najbardziej uniwersalny typ desek, dzięki któremu robi się najszybsze postępy. Bardziej zaawansowane osoby mogą pozwolić sobie na deski do szybkiej jazdy Freeride, lub te idealne do trików i akrobacji Freestyle. Każdy typ deski wymaga innego wiązania, dlatego musi być ono kompatybilne z naszym snowboardem – najlepiej upewnić się podczas zakupu.

Buty i pozostałe akcesoria – Northwave Zero

Dopełnieniem deski i wiązania są wygodne buty zapewniające pełen komfort jazdy, np. model Northwave Zero z innowacyjną podeszwą antywstrząsową i termoformowalną wkładką. Poza butami ważne są także ochronne gogle oraz wierzchnia odzież z wodoodpornego, przepuszczającego powietrze materiału.