Deska Voelkl Jibster

lut 13, 2016 przez

Deska Voelkl Jibster

Snowboard wymaga posiadania wiedzy o deskach. Trzeba posiadać chociaż podstawy wiedzy aby móc wybrać deskę dobrą dla siebie.
Dla osób lubiących adrenalinę i posiadających już doświadczenie na stoku poleca się deskę Voelkl Jibster. Została ona zaprojektowana z myślą o gładkich brzegach, które są potrzebne po to by nie zahaczać brzegami o przeszkody.

Voelkl Jibster

Posiada ona specjalny wypukły ślizg, który sprawia, że krawędzie same unoszą się w powietrzu. Dodatkowo krawędzie są wzmocnione gumowymi bokami, które tłumią nawet najmniejsze drgania. Dzięki takiemu projektowi snowboarder będzie czuł prawdziwą przyjemność z jazdy. Deska ta niemal płynie na puchu śnieżnym jak po maśle. Zatem na stoki pokryte puchem śnieżnym ten rodzaj deski nadaje się idealnie.
Zatem dla doświadczonych riderów po stokach poleca się właśnie ten typ deski, ponieważ pomaga ona w doskonaleniu swoich umiejętności. Jazda po śniegu na tej desce to prawdziwa przyjemność. Od tej pory żadne drgania nie będą przeszkodą w trzymaniu pionu. Jest to świetna propozycja dla osób posiadających już niemałe doświadczenie w snowboardzie.