Buty Northwave Zero.

mar 13, 2017 przez

Buty Northwave Zero.

Zima to czas na uprawianie sportów zimowych, których miłośnicy zimy nie mają możliwości uprawiać w inne pory roku. Jednak zima rządzi się swoimi prawami i w tym okresie trzeba szczególnie dbać o swoje zdrowie. Szczególnie gdy chcemy. uprawiać jakąś dziedzinę sportu.
Przez stopy, dłonie i głowę ludzki organizm traci najwięcej ciepła. Dlatego też niezwykle istotne dla każdego snowboardzisty jest odpowiedni strój.

Northwave Zero

Czapka czy kask to podstawa ale równie ważne są rękawice snowboardowe. Dobrze dobrane rękawice to podstawa udanego wyjazdu na deskę. Rękawice muszą posiadać odpowiednie parametry dzięki którym będą suche i ciepłe przez długi czas. A buty muszą być lekkie, po to by nie tworzyć niepotrzebnego ciężaru oraz muszą być solidne bo to by przy urazach mechanicznych mogły chronić nasze stopy i kostki przed urazami. Dodatkowo muszą chronić stopy przez wilgocią, która może doprowadzić do choroby. Takie warunki będą spełniać buty Northwave Zero. Nie tylko będą spełniać wszystkie aspekty bezpieczeństwa ale także będą się ładnie prezentować na stopach początkujących i zaawansowanych snowboardzistów.