Botoks i mezoterapia w Lublinie – profesjonalizm i bezpieczeństwo

gru 30, 2017 przez

Botoks i mezoterapia w Lublinie – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Jeśli nie podoba nam się to, że pojawiają się kolejne, coraz głębsze zmarszczki, a kremy już nie działają, warto zainteresować się botoksem i znów cieszyć się piękną i gładką skórą. Botox powinien być wykonany przez lekarza medycyny estetycznej, w gabinecie, w sterylnych warunkach, z zastosowaniem certyfikowanej substancji botuliny jadu kiełbasianego, w odpowiedniej dawce, którą może dobrać tylko lekarz.

 

Prawidłowo wykonany botox nie wywołuje porażenia mięśni twarzy, nawet czasowego. Zanim zdecydujemy się na ten zabieg, warto odżywić odpowiednio komórki skóry, np. poprzez mezoterapię.
Polega ona na wstrzyknięciu substancji odżywczych w poszczególne partie ciała, w celu poprawienia jędrności skóry jak i jej ukrwienia. Mezoterapia to zabieg bezpieczny, do wykonania którego nie ma większych przeciwwskazań. Po tym zabiegu możemy umówić na wstrzyknięcie toksyny botulinowej.
Medycyna estetyczna Lublin to szeroka oferta zabiegów dla cery młodej i dojrzałej. Na skorzystanie z botoksu gabinet w szczególności zaprasza osoby po 50 roku życia, a także cierpiące na migreny. Warto skorzystać z oferty proponowanej przez lekarzy medycyny.