Deska Drake DF1

gru 22, 2015 przez

Deska Drake DF1

Przed zakupem swojej idealnej deski snowboardowej warto zorientować się w cenie a także jakości i opiniach o deskach, ponieważ nie zawsze obietnice producentów mają swoje zastosowanie w rzeczywistości.

Drake DF1

Przykładem dobrej jakościowo deski jest Drake DF1. Jest ona o tyle uniwersalna, że można na niej jeździć w obu kierunkach. A to dlatego że została zaprojektowana symetrycznie. I właśnie ten symetryczny kształt pozwala na poruszanie się w obu kierunkach jazdy. Co jest dużym plusem tej deski.
Rdzeń deski został zaprojektowany tak by deska reagowała szybko na to co się dzieje pod nią. Dzięki czemu sama przyczepność deski do podłoża jest naprawdę dobra. Dodatkowo deska została bardzo dobrze wyprodukowana, co również sprzyja stabilności i przyczepności deski do podłoża.
Deska ta jest naprawdę atrakcyjna zarówno dla początkujący riderow jak i osób, które już posiadają pewne umiejętności snowboardowe. Warto szukać swojego ideału deski, ponieważ to ona gwarantuje świetną jakość i komfort jazdy. A także pomaga w zdobywaniu kolejnych, coraz to trudniejszych umiejętności technicznych na stoku.