Deska Voelkl Flavor

lut 22, 2018 przez

Deska Voelkl Flavor

Kobiety są bardzo delikatne i z tą myślą producenci desek snowboardowych stworzyli równie delikatne ale bardzo porządnie wykonane deski snowboardowe, które mogłyby dopasowywać się do kobiecej delikatności a jednocześnie spełniać funkcje dobrej deski.

Voelkl Flavor

Taka jest właśnie deska Voelkl Flavor. Deska ta została stworzona dla wszystkich dziewczyn które dopiero co zaczynają naukę jazdy na snowboardzie. Ideą było stworzenie ułatwiajacej jazdę deski, która dodatkowo będzie miękka, intuciyjna, wszechstronna. I tak właśnie powstała deska Voelkl. Początkujące kobiety mogą z łatwością stawiać swoje pierwsze kroki na stoku właśnie ma tej desce. Nauka z tą deską zaowocuje dobrymi umiejętnościami.
Dodatkowo z myślą o kobietach został stworzony indywidualny design, ktory sprawia że deska prezentuje się naprawdę ładnie. Przez co kobiety chętnie wybierają właśnie ten model nie tylko że względów wysokiej jakości ale także i ładnego wyglądu. A przecież kobiety lubią ładnie wyglądać i stok snowboardowy nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Z tą deską każda kobieta będzie się prezentowała bardzo efektownie.