Buty salomon Ivy

lut 22, 2018 przez

Buty salomon Ivy

Kobieta, która wybiera się na snowboard musi szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo a także pomyśleć o swój komfort jazdy. Dlatego wielu producentów zaprojektowało profesjonalne buty na snowboard specjalnie dla kobiet. Takie też są buty salomon Ivy.

salomon Ivy

Specjalny projekt dla kobiet spełnia największe oczekiwania doświadczonych snowboardzistek. W tym rodzaju buta sportowego pomysłami o wygodzie i bezpieczeństwie. Stworzony specjalnie dla kobiet but wewnętrzny został wykonany z termoplastycznej pianki, co gwarantuje najlepsze dopasowanie, niezwykły komfort i dodatkową izolację cieplną. Przez co nie ma mowy o rozstaniu się niechcianej wilgoci do stopy.
Kolejny czynnik, na ktory producent zwrocił uwagę jest efektywność. Zmniejszona twardość zapewnia lepszą zwrotność i tolerancję na błędy. Te buty świetnie nadają się dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, ale również dla bardziej wprawionych snowboardzistów, którzy preferują luźniejszy styl. Producent zadbał także o design, na który zwracają swoją uwagę kobiety. Zatem jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które zaczynają swoją przygodę ze snowboardem.