Buty nidecker charger boa.

maj 3, 2018 przez

Buty nidecker charger boa.

Wśród pionierów butów snowboardowych należą buty nidecker charger boa. Buty snowboardowe Nidecker CHARGER SPEE zwracają uwagę swoją lekkością, którą zawdzięczają technologii Dura-light.

nidecker charger boa

Poza tym buty charakteryzują się dobrym przenoszeniem siły, co zapewnia komfort jazdy i płynne skręty. Producent połączył ze sobą bardzo niską wagę, która jest potrzebna do jazdy na snowboardzie z solidną konstrukcją. Dodatkowo powstała w tym bucie lekka i trwała podeszwa, która została wykonana z ultralekkiej pianki EVA. Natomiast miejsca narażone na otarcia zostały wzmocnione gumą. To wszystko zapewnia wygodę, trwałość, niską wagę i doskonałe przenoszenie siły. A użytkownik nie musi się specjalnie troszczyć o buta, ponieważ dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że buty są naprawdę dobrej jakości i są odporne na mechaniczne zniszczenia.
Dodatkowo ten rodzaj butów jest polecany przez profesjonalnych snowboardzistów ale nie tylko. Osoby początkujące również chwalą ten rodzaj obuwia, ponieważ sprzyja on stawianiu pierwszych kroków na desce snowboardowej. Przez co nauka idzie naprawdę sprawnie a buty nie utrudniają nauki.